Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-07-25 03:17:29

EbbeSand

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 8
Punktów :   

FAQ - zobacz sam

Q: O czym muszę wiedzieć grając w AirRivals?
A: GM mogą zostać rozpoznani przez to, że część ich imienia jest w innym kolorze. Na przykład \aGM Name\w). Normalni gracze tego nie mogą. Jeśli ktoś podaje się fałszywie za GM albo pochwali się, że zna jakiegoś GM proszę wyślij Screenshots do info@airrivals.de i ten ktoś zostanie ukarany, możliwe, że dostanie na zawsze bana. Jeśli ktoś korzysta z programu hakerskiego albo wykorzystuje Bugs to jego konto może zostać zablokowane bez ostrzeżenia. W przypadku bezpośredniego lub pośredniego korzystania z jakiegokowiek Buga wszystkie związane z tym konta zostaną zablokowane lub cofnięte. Pomyśl o tym zanim rozpoczniesz grę. Jeśli znajdziesz jakiś Bug, napisz Screenshots z możliwie jak największą ilością szczegółów do info@airrivals.de

Q: Jakie są tutaj reguły podczas transakcji handlowych?
A: Wszystkie transakcje prowadzone są na własne ryzyko. Jeśli nie wiesz jak funkcjonuje rynek i sprzedaż swój generator osłony XL za 50 SPI stanie się to na twoją odpowiedzialność. Jeśli dasz jakiemuś graczowi przedmiot i nie dostaniesz go z powrotem jesteś sam sobie winien.

Q: Jakie funkcje mają przyciski klawiatury?
A: Sterowanie przy pomocy klawiatury możesz zobaczyć naciskając F1. Aby zamknąć info naciśnij ponownie F1.

Q: Jak mogę zrobić Screenshot?
A: Naciśnij F12, żeby twój Screenshot został automatycznie zapisany w folderze Air Rivals jako ATM####.bmp

Q: Co mam zrobić, żeby zobaczyć mapę?
A: Naciśnij M, żeby zobaczyć dużą mapę. Kolejne naciśnięcie M zmniejszy mapę. Twoja pozycja to pomarańczowy punkt, podczas kiedy członkowie twojej formacji są zaznaczeni na zielono. Imię pokaże się jeżeli zbliżysz kursor.

Q: Dlaczego nie funkcjonuje mój Booster?
A: Jeżli pojemność twojej ładowni jest wykorzystana w 70%, podwoi się twoje zużycie paliwa. Powyżej 80% nie możesz korzytsać z Boostera, powyżej 90% będziesz mógł się poruszać tylko z minimalną prędkością. Aby podnieść pojemność twojego Geara musisz wyposażyć go w CPU-paliwa albo poprawić umiejętność paliwa.

Q: Co to jest paliwo?
A: Wskaźnik paliwa pokazuje się na górze po lewej stronie ponad Energia/Osłona. Jeśli twój zapas paliwa zbliża się do końca możesz je kupić w mieście albo na lądowiskach zaznaczonych na mapie. Uważaj, bo jeśli twój zapas się skończy,  spadniesz i zostaniesz odholowany do hangaru.

Q: Jak korzystać z odtwarzacza mp3?
A: Skopiuj swoje pliki mp3 do foldera "Muzyka" w katalogu "AirRivals-instalacja". Następnie kliknij podczas gry na przycisk "Strzałka w górę" i będziesz mógł zobaczyć swoje utwory i wybrać jak mają być odtworzone. (Przypadkowo, po kolei, powtórzone itd.). Sterowanie jest podobne do tego w odtwarzaczu cd i jeśli wybierzesz jakąś piosenkę i naciśniesz "kasuj", to utwór zostanie usunięty z twojej playlisty. Możesz też ustawić, żeby twój player odtwarzał z innych katalogów. Kiedy jesteś w mieście kliknij na "Muzyka", i będziesz miał możliwość wybierania katalogów do odtworzenia.

Q: Jak mogę zmienić albo podzielić FAQ?
A: Znajdź FAQ_Sub.txt w twoim folderze "AirRivals", ale  uważaj na strukturę plików. Pytania zaczynają się zawsze od Q: a odpowiedzi od A:. Możesz załadować ten plik na stonę fanów. Pamiętaj jednak o tym, że samodzielnie robione pliki FAQ nie będą przez nas oficjalnie supportowane.

Q: Jak mogę wylądować?
A: Wyhamuj w pobliżu lądowiska albo zatrzymaj się bezpośrednio nad nim i naciśnij "C", żeby wylądować.

Q: Do czego jest potrzebne okno "Inwentarzu"?
A: W tym oknie możesz wyposażyć się w różne przedmioty i dokonać wymiany broni. Ponadto możesz  wciągnąć na swoją Listę Akcji zużywające się przedmioty, żeby móc z nich szybciej skorzystać.

Q: Dlaczego tak szybko zużywa się moje paliwo?
A: Jeśli pojemność twojej ładowni jest wykorzystana w 70%, zużycie paliwa podwaja się.

Q: Dlaczego poruszam się tak wolno?
A: Jeśli pojemność twojej ładowni wyczerpana jest w 90%, możesz poruszać się tylko z minimalną prądkością.

Q: Co to jest dodatek?
A: Są dwa rodzaje dodatków. Dodatki po lewej, które pojawią się na miejscu pod radarem, są przeznaczone dla przedmiotów, które ciągle zmieniają status. Dodatki po prawej, które pojawią się pod silnikiem, są przedmiotami ograniczonymi czasowo, które podnoszą twój status albo spełniają specjalną funkcję.

Q: Jak podnieść moją pojemność ładowania?
A: Załóż CPU paliwa, żeby podwyższyć status paliwa. Dodatkowe paliwo nie pomoże ci jednak z pojemnością ładowania.

Q: Jakie są prawdopodobieństwa czaru?
A: Karty do gry nigdy nie chybiają celu. Także pięć twoich pierwszych czarów powiedzie się, ale później prawdopodobieństwo porażki wzrośnie.

Q: Co się stanie jeśli usprawnienie nie powiedzie się?
A: Karta i Broń/Ekwipunek znikają. Jeśli korzystasz z usprawnienia karty do ochrony przed zniszczeniem i usprawnienie nie powiodło się to stracisz tylko usprawnienia powyżej poziomu 5-go.

Q: Jak mogę zażądać czatu głosowego z innym graczem?
A: Jeśli klikniesz na innego gracza i równocześnie przytrzymasz przycisk "ALT", otworzy się Menu. Możesz w nim nacisnąć przycisk "Czat Głosowy" i rozpocząć z tym graczem czat głosowy.

Q: Jak korzystać z umiejętności?
A: Naciśnij F6 i kliknij na "Umijętność". Przeciągnij w dół swoją umiejętność do aktywnej listwy, poniżej twojej listy punktów za doświadczenie. Możesz korzystać z tej umiejętności jeśli naciśniesz odpowiedni przycisk. Umiejętność zostanie użyta w polu 1 jeśli naciśniej "1" itd. Możesz korzystać ze swoich umiejętności tylko jeśli masz wystarczającą do tego ilość punktów umiejętności.

Q: Moja gra jest powolna albo zawiesza się!
A: Sprawdź czy twój komputer spełnia wymagania AirRivals. Ponadto ustal, że opcja "Minimum" jest na pewno wyłączona. Może chcesz także zmniejszyć swoje ustawienia grafiki?

Q: Co się stanie jeśli moja postać umrze?
A: Jeśli zostaniesz zabity przez potwora albo na skutek upadku stracisz SPI. Jeśli nie masz wystarczającej ilości SPI stracisz jeden stopień procentowy twoich punktów za doświadczenie. Nic nie tracisz, jeśli zostaniesz zabity przez jednego z graczy albo przez urządzenia obronne wrogiego narodu.

Q: Jak wyzwę kogoś na pojedynek?
A: Możesz kliknąć na jego imię, równocześnie trzymając przycisk "ALT" i wybrać bitwę 1:1 albo wcisnąć F3 i podać jego imę. Jeśli jakiś gracz nie chce się pojedynkować nie nagabuj go.

Q: Jak zablokować pytanie PvP?
A: Wpisz /rejectbattle w konsoli, żeby odrzucić pytanie PvP. Obecnie ta funkcja nie jest realizowana. Możesz dodać gracza to swojej listy odrzuconych, żeby uniknąć wyzwań na pojedynek.

Q: Jak mogę zablokować pytania dotyczące transakcji handlowych?
A: Wpisz w konsoli /tradereject, żeby odrzucić pytanie dotyczące transakcji handlowych. Obecnie ta funkcja nie jest realizowana, ale możesz uniknąć pytań dotyczących transakcji przez dodanie gracza do listy odrzuconych.

Q: W jaki sposób mogę szteptać/ odpowiadać ?
A: Jeśli chcesz z kimś "szeptać", wpisz "Imię gracza wiadomość". Na przykład "Martin halo!". Jeśli piszesz coś w trakcie "szeptania z kimś", automatycznie pojawi się imię gracza który/do którego ostatnio napisał/napisałeś. Możesz de/aktywować tę funkcję przy pomocy rozkazu /whisperchat.

Q: W jaki sposób mogę pisać z innymi graczami na karcie/w narodzie/ w mojej formacji/w mojej brygadzie?
A: Żeby móc pisać ze wszystkimi graczami na karcie, wpisz !wiadomość. Na przykład !halo. Żeby pisać z wszystkimi z północy użyj §wiadomość. Np. §halo. Żeby pisać ze wszystkimi z twojej formacji wpisz #wiadomość. W przypadku brygady @wiadomość, a ze wszystkimi z twojej drużyny na arenie używaj %wiadomość. Do korzystania z $czatu potrzebujesz przynajmniej poziomu 20-go.

Q: Gdzie są limity poziomów?
A: Czat handlowy: poziom 20. Założenie brygady: poziom 20. Pojedynki: poziom 20. Walki na arenie: poziom 11. Ments: poziom 30.

Q: Co te jest ment?
A: Ment to krótka wiadomość, która znajduje się obok imienia gracza. Aby wstawić ment, wpisz /ment message. Musisz być do tego przynajmniej na 30 poziomie.

Q: W jaki sposób mogę używać kolorów na czacie?
A: Wpisz \  a następnie pierwszą literę koloru. \c to czerwony \a to aqua itd.

Q: W jaki sposób mogę łączyć ze sobą przedmioty?
A: Idź do fabryki, połóż swoje "dodatki" i kliknij na "łączenie". W tym FAQ znajduje się kilka recept.

Q: Łączenie vs Zaczarowywanie
A: Łączenie przedmiotów w fabryce pozwoli ci na wytwarzanie nowych i lepszych przedmiotów. Przedmioty w laboratorium pozwolą ci na poprawienie jakości broni przez dodanie przedrostków/przyrostków, zaczarowywanie i "ślady". Jeśli łączysz zaczarowany przedmiot to jego czar znika.

Q: W jaki sposób mogę coś zaczarować?
A: Idź do laboratorium i użyj przedmiotu z kartą, który chcesz zaczarować.

Q: Co to jest rzadka broń?
A: Rzadkie rodzaje broni są zielone i mają przedrostek, przyrostek albo nawet oba. Możesz łączyć "czystą" broń z kartą hazardzisty, żeby dodać przedrostek/przyrostek. Ponadto możesz znaleźć rzadką broń normalnych potworów.

Q: Co to jest wyjątkowy przedmiot?
A: Wyjątkowe przedmioty pokazują się w kolorze żółtym. Są potężniejsze niż normalne przedmioty i nie mogą być wytwarzane ani dzięki czarom ani dzięki karcie hazardzisty.

Q: Jak mogę utworzyć/skasować brygadę?
A: Aby założyć brygadą musisz być w formacji. Jeśli doszedłeś już tak daleko idź do tabu brygady i kliknij na "tworzenie". Wyszukaj sobie nazwę i jeśli zostanie ona zaakceptowana to twoja brygada powstała. Żeby ją znowu skasować kliknij na "kasuj", ale weź po uwagę, że jej skasowanie trwa tydzień. Zastanów się więc dobrze, czy chcesz stworzyć nową brygadę.

Q: Jak stworzyć formację?
A: Naciśnij F7, wybierz tab formacji i kilknij na "tworzenie". Formacje mogą składać się maksymalnie z 6 graczy. Bycie w formacji niesie ze sobą wiele korzyści jak większa ilość punktów za doświadczenie/SPI czy droprate.

Q: Jak można zmienić rodzaj formacji?
A: Musisz być przywódcą formacji. W tabie formacji możesz wybrać z listy różne loty formacji. W opcji "wolny" wszyscy gracze mogą latać samodzielnie, jeśli zostało wybrane coś innego mogą się oni przyłączyć do formacji przy pomocy F2. (muszą być do tego wystarczająco blisko)

Q: Jak mogę wstawić logo brygady?
A: Najłatwiej jest przy pomocy Paint. Otwórz "Paint" i kliknij na "ustawienia" w menu. Zmniejsz obraz do 24x12 pikseli. Pomaluj swój obraz i zapisz go np. pod C:\brigade.bmp. Starte AirRivals  a następnie otwórz menu brygady. Kliknij na MARK i wpisz DOKŁADNIE C:/brigade.bmp (ważne "/" a nie "backslash"), krótko po  potwierdzeniu twój znak stanie się widoczny.

Q: Nie mogę znaleźć umiejętności, którą właśnie kupiłem. Gdzie ona jest?
A: Naciśnij F6 i wybierz tab umiejętności. Zanajduje się tam suwak. Przesuń go w dól i znajdziesz tam swoją umiejętność.

Q: Jak  mogę podnieść moją statystykę?
A: Naciśnij F6 i otwórz info-tab. Jeśli pozostały ci jakieś punkty możesz je podzielić w swojej statystyce. Pamiętaj, że 1 punkt statystyczny może mieć różną wartość. Jeśli twoja mobilność zaczyna się od 1, dostaniesz tylko 1 punkt za każdy punkt statystyczny , jeśli twoja mobilność zaczyna się od 4, dostaniesz 4 punkty itd.

Q: Znalazłem Bug!
A: Proszę wysłać Screanshots z możliwie największą liczbą detali na adres: info@airrivals.de. Gracze, którzy wykorzystują Bugs albo zostaną zawieszeni albo otrzymają Backup albo zostaną zbanowani.

Q: W jaki sposób mogę zacząć walkę formacji?
A: Wpisz  /formfight a następnie przywódcę wrogiej formacji. Np. Martin i Kevin mają formacje. Martin musi więc wpisać /formfight Kevin

Q: Co to jest walka brygad?
A: Walka brygad jest po prostu walką między dwiema brygadami. Żeby ją rozpocząć skorzystaj z rozkazu /brigfight [Nazwa brygady przeciwnika]. Jeśli więc Martin jest w brygadzie "Zwycięzców" a Kevin w brygadzie "Przegranych" , Martin musi napisać: /brigfight Przegrani

Q: Jak mogę ponownie naładować moje rakiety?
A: Jeśli twój zapas rakiet się kończy, możesz kupić nowe w sklepie zaopatrzeniowym.

Q: Jak mogę wyszukiwać misje w tym FAQ?
A: Możesz wyszukiwać misje wedlug poziomów lub ich nazw.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 1 misji / zaświadczenie o kompetencjach?
A: Leć do kamiennych ruin i przynieś 3 [Bomber Exerciser] i1 [Fighter Exerciser]. Możesz też zobaczyć tę informację w prawym górnym rogu ekranu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 2 misji / polowanie na watchera?
A: Odnieś z powrotem 2 Overwatcher i 5 Watcher Computer Boxen. Możesz także przeczytać tę informację w prawym górnym rogu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 3 misji/ jaskinia Pteras?
A: Przynieś 2 DNA jaj Horniana z jaskini Pteras i leć do końca jaskini. Możesz także przeczytać tę informację w prawym górym rogu

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 4 misji/ kolekcjoner Bonebatów?
A: Zbierz 7 pęcherzyków żółciowych Bonebata poprzez zestrzelenie Bonebatów w kamiennych ruinach. Możesz także zobaczyć tę informację w prawym górnym rogu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 5 misji/ wypatrywanie Shrine?
A: Zastrzel potwora o imieniu Superwatcher i przynieś jego dane. Możesz także zobaczyć tę informacją w prawym górnym rogu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 6 misji/ kłopoty w jaskini?
A: Przeleć przez jaskinię Ptera nie tracąc życia. Możesz także zobaczyć tę informację w prawym górnym rogu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 7 misji/ Dżungla Tylent?
A: Zastrzel Natingsy, Horniany i Titanmotteny i przynieś ich przedmioty. Możesz także przeczytać tę informację w prawym górnym rogu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 8 misji/ szepty anioła czy szatana?
A: Zbierz w ciągu 5 minut tak wiele urządzeń transmisyjnych jak tylko możesz. Możesz zobaczyć tę informację w prawym górnym rogu ekranu.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 9 misji/ bezwzględny wylot lufy
A: Zestrzel przeciwnika (I-GEAR EARLY TYPE), który infiltruje północ dżungli. Możliwe, że będziesz musiał zestrzelić kilka I-GEAR EARLY TYPE . Możesz zobaczyć tę informację na górze po prawej.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 10 misji/ brzęczący odgłos?
A: Odnieś 8 próbek DNA Horniana, 5 próbek DNA Horniana Blazer i 2 próbki DNA Horniana Guardiana. Możesz znaleźć te informacje na ekranie na górze po prawej.

Q: Jakie są wymagania dla poziomu 11 misji/szepty anioła czy diabła?
A: To jest łatwa misja, ale trudny wybór. Musisz wybrać między dwoma narodami, BCU i ANI. Jeśli wybrałeś jakiś naród, nie możesz cofnąć swojego wyboru a także nie możesz wybrać innego narodu przy pomocy innej postaci.

Q:  Czy jest jakieś ograniczenie dla statystki?
A: 300 to maksimum. Nawet z CPU nie ma możliwożci, żeby statystyka przekroczyła 300.

Q: Jak funkcjonuje hazardowa karta inicjalizująca?
A: Idź do laboratorium i użyj broni z przedrostkiem/przyrostkiem z odpowiednią kartą. Przedrostek/przyrostek zostaną w ten sposób usunięte.

Q: Jak funkcjonuje karta usprawnień-zniszczeń-zabezpieczeń?
A: Czarowanie po 5 razie jest wysoce ryzykowne. Jeśli się uda dostaniesz swoje ulepszenie i stracisz swoją kartę, ale jeśli czary się nie powiodą stracisz kartę I WSZYSTKIE czary do stopnia 5-go. To znaczy, że jeśli twój 8 stopień się nie powiedzie, twoja broń spadnie do poziomu 5-go.

Q: Jak funkcjonuje karta brygady?
A: Przywódca musi kliknąć na nią dwukrotnie, żeby podnieść wielkość brygady. Obecnie ta funkcja nie jest wdrożona.

Q: Jak funkcjonuje karta do zmiany imienia?
A: Opuść formację i kliknij dwukrotnie na kartę. Podaj nowe imię i zostaniesz wylogowany. Teraz twoje imię powinno się zmienić. Ten przedmiot jest jednak przestarzały i nie jest do dyspozycji.

Q: Jak mogę wytworzyć twardy węglik krzemu?
A: Połącz w fabryce 2 części stali węglowej, 7 żelaza i 1 węglika krzemu.

Q: Jak mogę wytworzyć miekki węglik krzemu?
A: Połącz w fabryce 2 części miękkiego żelaza, 7 stali i 1 węglika krzemu.

Q: Jak stworzyć stal akrylową?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 1 miękkiego żelaza, 2 stali węglowej i 5 kadmu.

Q: Jak stworzyć płyty stali akrylowej?
A: Połącz w fabryce 10 części żelaza, 10 srebra i 1 stali akrylowej.

Q: Jak wytworzyć Aimaan Edcanium?
A: Połącz w fabryce 1 część edcanium, 1 niklu, 1 wysoko-czystego katalizatora, 2 wysoko-czystej rudy netine i 1 węglika krzemu.

Q: Jak mogę wytworzyć bardzo czysty katalizator?
A: Połącz 5 katalizatorów.

Q: Jak stworzyć wysok- czystą rudę Netine?
A: Połącz 5 rud Netine.

Q: Jak stworzyć stal akrylową o kształcie kulek?
A: Połącz  w fabryce 10 części żelaza, 10 wolframu i 1 stali akrylowej.

Q: Jak wytworzyć stal węglową?
A: Połącz w fabryce 5 części żelaza i 5 miedzi.

Q: Jak wytworzyć chromit?
A: Połącz w fabryce 11 części chromu i 3 węglika krzemu.

Q: Jak wytworzyć błyszczący tytan?
A: Połącz w fabryce 10 części tytanu i 5 aluminium.

Q: Jak wytworzyć mataliczny kadm?
A: Połącz w fabryce 10 części kadmu i 5 żelaza.

Q: Jak wyprodukować spiralę magnezową?
A: Połącz w fabryce 10 części magnezu i 5 żelaza.

Q: Jak stworzyć nikiel teleportacyjny?
A: Połącz w fabryce 11 części niklu i 3 węglika krzemu.

Q: Jak wytworzyć zieloną stal cyrkonową?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 10 cyrkonu, 10 niklu i 10 stali akrylowej.

Q: Jak wytworzyć stal akrylową?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 1 miękkiego żelaza, 2 stali wąglowej i 5 kadmu.

Q: Jak stworzyć niebieską stal cyrkonową?
A: Połącz w fabryce 20 części żelaza, 10 cyrkonu, 20 chromu i 1 stali akrylowej.

Q: Jak wytworzyć miękką stal?
A: Połącz w fabryce 5 części żelaza i 5 srebra.

Q: Jak można wyprodukować metalową osłonę?
A: Połącz w fabryce 3 części żelaza i 1 osłonę.

Q: Jak wytworzyć poruszającą się osłonę?
A: Połącz w fabryce 5 części chromu i 1 metalową osłonę.

Q: Jak można stworzyć ciężką osłonę?
A: Połącz w fabryce 5 części aluminium i 1 metalową osłonę.

Q: Jak stworzyć metalowego obrońcę?
A: Połącz w fabryce 3 części żelaza i 1 obrońcę.

Q: Jak można stworzyć poruszającego się obrońcę?
A: Połącz w fabryce 5 części chromu i 1 metalowego obrońcę.

Q: Jak można stworzyć ciężką obronę?
A: Połącz w fabryce 5 części aluminium i 1 metalowego obrońcę.

Q: Jak stworzyć metalową ochroną?
A: Połącz w fabryce 3 części żelaza i 1 ochronę.

Q: Jak stworzyć poruszającą się ochronę?
A: Połącz w fabryce 5 części chromu i 1 metalową ochronę.

Q: Jak stworzyć ciężką ochronę?
A: Połącz w fabryce 5 części aluminium i 1 metalową ochronę.

Q: Jak stworzyć metalowe okucie?
A: Połącz w fabryce 3 części żelaza i 1 okucie.

Q: Jak stworzyć poruszające się okucie?
A: Połącz w fabryce 5 części chromu i 1 metalowe okucie.

Q: Jak stworzyć ciężkie okucie?
A: Połącz w fabryce 5 części aluminium i 1 metalowe okucie.

Q: Jak stworzyć metalowo-okrągłą osłonę?
A: Połącz w fabryce 7 części żelaza, 7 tytanu i 1 okrągłą osłonę.

Q: Jak stworzyć poruszającą się okrągłą osłonę?
A: Połącz w fabryce 10 cząści chromu, 7 tytanu i 1 metalowo-okrągłą osłonę.

Q: Jak stworzyć ciężką okrągłą osłonę?
A: Połącz w fabryce 10 części aluminium, 7 tytanu i 1 metalowo-okrągłą osłonę.

Q: Jak stworzyć  metalowego super-obrońcę?
A: Połącz w fabryce 7 części żelaza, 7 niklu i jednego  super-obrońcę.

Q: Jak stworzyć poruszającego się super-obrońcę?
A: Połącz w fabryce 10 części chromu, 7 niklu i 1 metalowego super-obrońcę.

Q: Jak stworzyć ciężkiego super-obrońcę?
A: Połącz w fabryce 10 części aluminium, 7 niklu i 1 metalowego super-obrońcę.

Q: Jak stworzyć metalowego super-opiekuna?
A:Połącz w fabryce 7 części żelaza, 7 miedzi i 1 super-obrońcę.

Q: Jak stworzyć poruszającą się super-ochronę?
A: Połącz w fabryce 10 części chromu, 7 miedzi i 1 metalową super-ochronę.

Q: Jak wykonać cieżką okrągłą ochronę?
A: Połącz w fabryce 10 części aluminium, 7 miedzi i 1 okrągłą metalową ochronę.

Q: Jak stworzyć okrągłe metalowe okucie?
A: Połącz w fabryce 7 części żelaza, 7 wolframu i 1 okrągłe okucie.

Q: Jak stworzyć poruszające się okrągłe okucie?
A: Połącz w fabryce 10 części chromu, 7 wolframu i 1 okrągłe metalowe okucie

Q: Jak stworzyć ciężkie, okrągłe, metalowe okucie?
A: Połącz w fabryce 10 części aluminium, 7 wolframu i 1 okrągłe metalowe okucie.

Q: Jak stworzyć kruczą osłonę Shred?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 15 tytanu i kruczą osłonę.

Q: Jak stworzyć okrętową kruczą osłonę?
A: Połącz w fabryce 20 części chromu, 15 tytanu i 1 kruczą osłonę Shred

Q: Jak stworzyć kruczą osłonę Luther?
A: Połącz w fabryce 20 części aluminium, 15 tytanu i 1 kruczą osłonę Shred.

Q: Jak stworzyć kruczego obrońcę Shred?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 15 niklu i kruczego obrońcę.

Q: Jak stworzyć okrętowego kruczego obrońcę?
A: Połącz w fabryce 20 części chromu, 15 niklu i kruczego obrońcę Shred.

Q: Jak stworzyć kruczego obrońcę Luther?
A: Połącz w fabryce 20 części aluminium, 15 niklu i jednego kruczego obrońcę Shred.

Q: Jak stworzyć kruczą ochronę Shred?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 15 miedzi i kruczą ochronę.

Q: Jak stworzyć kruczą ochronę okrętową?
A: Połącz w fabryce 20 części chromu, 15 miedzi i jedną kruczą ochronę Shred .

Q: Jak stworzyć kruczą ochronę Shred?
A: Połącz w fabryce 20 części aluminium, 15 miedzi i 1 kruczą ochronę Shred.

Q: Jak stworzyć krucze okucie Shred?
A: Połącz w fabryce 15 części żelaza, 15 wolframu i jedno krucze okucie.

Q: Jak stworzyć okrętowe krucze okucie?
A: Połącz w fabryce 20 części chromu, 15 wolframu i 1 krucze okucie Shred.

Q: Jak stworzyć krucze okucie Luther?
A: Połącz w fabryce 20 części aluminium, 15 wolframu i 1 krucze okucie Shred.

Q: Jak stworzyć multimetalową osłonę pancerną?
A: Połącz w fabryce 20 części żelaza, 20 tytanu, 20 kadmu i 1 panzerną osłonę.

Q: Jak  stworzyć baranią osłonę pancerną?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 20 tytanu, 20 kadmu i 1 multimetalową osłonę pancerną.

Q: Jak stworzyć osłonę pancerną Weiz?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 20 tytanu, 20 kadmu i 1 multimetalową osłonę pancerną.

Q: Jak stworzyć multimetalowego pancernego obrońcę?
A: Połącz w fabryce 20 części żelaza, 20 niklu, 20 magnezu i 1 pancernego obrońcę.

Q: Jak stworzyć baraniego obrońcę pancernego?
A: Połącz w fabryce 20 części chromu, 20 niklu, 20 magnezu i 1 multimetalowego pancernego obrońcę.

Q: Jak stworzyć pancernego obrońcę Weiz?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 20 niklu, 20 magnezu i 1 multimetalowego obrońcę pancernego.

Q: Jak stworzyć multimetalową ochronę pancerną?
A: Połącz w fabryce 20 części żelaza, 20 miedzi, 20 cyrkonu i 1 ochronę pancerną.

Q: Jak stworzyć baranią ochronę pancerną?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 20 miedzi, 20 cyrkonu i 1 multimetalową ochronę pancerną.

Q: Jak stworzyć ochronę pancerną Weiz?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 20 miedzi, 20 cyrkonu i 1 multimetalową ochronę pancerną.

Q: Jak stworzyć multimetalowe okucie pancerne?
A: Połącz w fabryce 20 części żelaza, 20 wolframu, 20 srebra i 1 pancerne okucie.

Q: Jak stworzyć baranie pancerne okucie?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 20 wolframu, 20 srebra i 1 multimetalowe pancerne okucie.

Q: Jak stworzyć okucie pancerne Weiz?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 20 wolframu, 20 srebra i 1 multimetalowe pancerne okucie.

Q: Jak stworzyć osłonę Garuda ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 tytanu, 30 kadmu, 10 twardego węglika krzemu i 1 osłonę Garuda ver.1.

Q: Jak stworzyć osłonę Garuda ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 tytanu, 40 kadmu, 20 twardego węglika krzemu i 1 osłonę Garuda ver.2.

Q: Jak stworzyć osłonę Garuda ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 tytanu, 50 kadmu, 30 twardego węglika krzemu i 1 osłonę Garuda ver.3.

Q: Jak stworzyć osłonę Garuda ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 tytanu, 60 kadmu, 40 twardego wąglika krzemowego i jedną osłonę Garuda ver.4.

Q: Jak stworzyć osłonę Garuda ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 tytanu, 50 twardego węglika krzemu i 1 osłonę Gruda ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję osłony Garuda?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 tytanu, 80 kadmu, 60 twardego węglika krzemu i 1 osłonę Garuda ver.6.

Q: Jak stworzyć obrońcą Bischelle ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 niklu, 30 magnezu, 5 twardego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.1.

Q:Jak stworzyć obrońcę Bischelle ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 niklu, 40 magnezu, 10 miękkiego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.2.

Q: Jak stworzyć obrońcą Bishelle ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 niklu, 50 magnezu, 15 miękkiego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.3.

Q: Jak stworzyć obrońcę Bischelle ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 niklu, 60 magnezu, 20 miękkiego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.4.

Q: Jak stworzyć obrońcę Bischelle ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 niklu, 70 magnezu, 25 miękkiego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję obrońcy Bischelle?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 niklu, 80 magnezu, 30 miękkiego węglika krzemu i 1 obrońcę Bischelle ver.6.

Q: Jak stworzyć ochronę Schneider ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 miedzi, 30 cyrkonu, 20 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver. 1.

Q: Jak stworzyć ochronę Schneider ver.3?
A:Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 miedzi, 40 cyrkonu, 40 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver.2.

Q: Jak stworzyć ochronę Schneider ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 miedzi, 50 cyrkonu, 60 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver.3.

Q: Jak stworzyć ochronę Schneider ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 miedzi, 60 cyrkonu, 80 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver.4.

Q: Jak stworzyć ochronę Schneider ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 miedzi, 70 cyrkonu, 100 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję ochrony Schneider?
A:Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 miedzi, 80 cyrkonu, 120 twardego węglika krzemu i 1 ochronę Schneider ver.6.

Q: Jak stworzyć okucie Gitanium ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 wolframu, 30 srebra, 5 miękkiego węglika krzemu i jedno okucie Gitanium.

Q: Jak stworzyć okucie Gitanium ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 wolframu, 10 miękkiego węglika krzemu i 1 okucie Gitanium ver.2.

Q: Jak stworzyć okucie Gitanium ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 wolframu, 50 srebra, 15 miękkiego węglika krzemu i 1 okucie Gitanium ver.3.

Q: Jak stworzyć okucie Gitanium ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 wolframu, 60 srebra, 20 miękkiego węglika krzemu i 1 okucie Gitanium ver.4.

Q: Jak stworzyć okucie Gitanium ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 wolframu, 70 srebra, 25 miękkiego węglika krzemu i jedno okucie Gitanium ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję okucia Gitanium?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 wolframu, 80 srebra, 30 miękkiego węglika krzemu i 1 okucie Gitanium ver.6.

Q: Jak stworzyć osłonę żmijową ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 tytanu, 30 kadmu, 10  oczu edcanium i 1
osłonę żmijową ver.1.

Q: Jak stworzyć osłonę żmijową ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 tytanu, 40 kadmu, 20 oczu edcanium i 1 osłonę żmijową ver.2.

Q: Jak stworzyć osłonę żmijową ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 tytanu, 50 kadmu, 30 oczu edcanium i 1 osłonę żmijową ver.3.

Q: Jak stworzyć osłonę żmijową ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 tytanu, 60 kadmu, 40 oczu edcanium i 1 osłonę żmijową ver.4.

Q: Jak stworzyć  osłonę żmijową ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 tytanu, 70 kadmu, 50 oczu edcanium i 1 osłonę żmijową ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję osłony żmijowej?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 tytanu, 80 kadmu, 60 oczu edcanium i 1 osłonę żmijową ver.6.

Q: Jak stworzyć obrońcę wieży ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 niklu, 30 magnezu, 5 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.1

Q: Jak stworzyć obrońcę wieży ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 niklu, 40 magnezu, 10 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.2.

Q: Jak stworzyć obrońcę wieży ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 niklu, 50 magnezu, 15 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.3.

Q: Jak stworzyć obrońcę wieży ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 niklu, 60 magnezu, 20 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.4.

Q:Jak stworzyć obrońcę wieży ver.6?
A: Połącz 60 części chromu, 70 niklu, 70 magnezu, 25 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję obrońcy wieży?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 niklu, 80 magnezu, 30 leon edcanium i 1 obrońcę wieży ver.6.

Q: Jak stworzyć ochronę DoubleSchutz ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 miedzi, 30 cyrkonu, 30 aimaam edcanium i ochronę DoubleCoat ver.1.

Q: Jak stworzyć ochronę DoubleCoat ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 miedzi, 40 zyrkonu, 40 aimaam edcanium i 1 ochronę DoubleCoat ver.2.

Q: Jak stworzyć ochronę DoubleCoat ver. 4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 miedzi, 50 cyrkonu, 60 aimaam edcanium i 1 ochronę DoubleCoat ver.3.

Q: Jak stworzyć ochronę DoubleCoat ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 miedzi, 60 cyrkonu, 80 aimaam edcanium i 1 ochronę DoubleCoat ver.4.

Q: Jak stworzyć ochronę DoubleCoat ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 miedzi, 70 cyrkonu, 100 aimaam edcanium i 1 ochronę DoubleCoat ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję ochrony DoubleCoat?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 miedzi, 80 cyrkonu, 120 aimaam edcanium i 1 ochronę DoubleCoat ver.6.

Q: Jak stworzyć okucie Prizma ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 wolframu, 30 srebra, 5 keil edcanium i 1 okucie Prizma ver. 1.

Q: Jak stworzyć okucie Prizma ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 wolframu, 40 srebra, 10 keil edcanium i 1 okucie Prizma.

Q: Jak stworzyć okucie Prizma ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 wolframu, 50 srebra, 15 keil edcanium i 1 okucie Prizma ver.3.

Q: Jak stworzyć okucie Prizma ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 wolframu, 60 srebra, 20 keil edcanium i 1 okucie Prizma ver.4.

Q: Jak stworzyć okucie Prizma ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 wolframu, 70 srebra, 25 keil edcanium i 1 okucie Prizma ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję okucia Prizma?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 wolframu, 80 srebra, 30 keil edcanium i 1 okucie Prizma ver.6.

Q: Jak stworzyć osłonę Phantom ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 tytanu, 30 kadmu, 10 zielonej stali cyrkonowej i 1 osłonę Phantom ver.1.

Q: Jak stworzyć osłonę Phantom ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 tytanu, 40 kadmu, 20 zielonej stali cyrkonowej i jedną osłonę Phantom ver.2.

Q: Jak stworzyć osłonę Phantom ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 tytanu, 50 kadmu, 30 zielonej stali cyrkonowej i 1osłonę Phantom ver.3.

Q: Jak stworzyć osłonę Phantom ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 tytanu, 60 kadmu, 40 zielonej stali cyrkonowej i 1 osłonę Phantom ver.4.

Q: Jak stworzyć osłonę Phantom ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 tytanu, 70 kadmu, 50 zielonej stali cyrkonowej i 1 osłonę Phantom ver.5.

Q: Jak stworzyć wersję końcową osłony Phantom?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 tytanu, 80 kadmu, 60 zielonej stali cyrkonowej i 1 osłonę Phantom ver.6.

Q: Jak stworzyć super-obrońcę  ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 niklu, 30 magnezu, 5 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcę ver.1.

Q: Jak stworzyć super-obrońcę ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 niklu, 40 magnezu, 10 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcą ver.2.

Q: Jak stworzyć super-obrońcę ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 niklu, 50 magnezu, 15 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcę ver.3.

Q: Jak stworzyć super-obrońcę ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 niklu, 60 magnezu, 20 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcę ver.4.

Q: Jak stworzyć super-obrońcę ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 niklu, 70 magnezu, 25 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcą ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję super-obrońcy?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 niklu, 80 magnezu, 30 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 super-obrońcę ver.6.

Q: Jak stworzyć obrońcę Grizzly ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 miedzi, 30 cyrkonu, 20 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.1.

Q: Jak stworzyć obrońcą Grizzly ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 miedzi, 40 cyrkonu, 40 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.2.

Q: Jak stworzyć obrońcę Grizzly ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 miedzi, 50 cyrkonu, 60 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.3.

Q: Jak stworzyć obrońcę Grizzly ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 miedzi, 60 cyrkonu, 80 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.4.

Q: Jak stworzyć obrońcę Grizzly ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 miedzi, 70 cyrkonu, 100 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję obrońcy Grizzly?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 miedzi, 80 cyrkonu, 120 niebieskiej stali cyrkonowej i 1 obrońcę Grizzly ver.6.

Q: Jak stworzyć upiorne okucie ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 wolframu, 30 srebra, 5 zielonej stali cyrkonowej i jedno upiorne okucie ver.1.

Q: Jak stworzyć upiorne okucie ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 wolframu, 40 srebra, 10 zielonej stali cyrkonowej i 1 upiorne okucie ver.2

Q: Jak stworzyć upiorne okucie ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 wolframu, 50 srebra, 15 zielonej stali cyrkonowej i jedno upiorne okucie ver.3.

Q: Jak stworzyć upiorne okucie ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 wolframu, 60 srebra, 20 zielonej stali cyrkonowej i 1 upiorne okucie ver.4.

Q: Jak stworzyć upiorne okucie ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 wolframu, 70 srebra, 25 zielonej stali cyrkonowej i 1 upiorne okucie ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję upiornego okucia?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 wolframu, 80 srebra, 30 zielonej stali cyrkonowej i 1 upiorne okucie ver.6.

Q: Jak stworzyć krzyżową zasłonę ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 tytanu, 30 kadmu, 10 metalicznego kadmu i 1 krzyżową osłonę ver.1.

Q: Jak stworzyć krzyżową osłonę ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 tytanu, 40 kadmu, 20 metalicznego kadmu i 1 krzyżową osłonę ver.2.

Q: Jak stworzyć krzyżową osłonę ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 tytanu, 50 kadmu, 30 metalicznego kadmu i 1 krzyżową osłonę ver.3.

Q: Jak stworzyć krzyżową osłonę ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 tytanu, 60 kadmu, 40 metalicznego kadmu i jedną krzyżową osłonę ver.4.

Q: Jak stworzyć krzyżową osłonę ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 tytanu, 70 kadmu, 50 metalicznego kadmu i jedną krzyżową osłonę ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję krzyżowej osłony?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 tytanu, 80 kadmu, 60 metalicznego kadmu i 1 krzyżową osłonę ver.6.

Q: Jak stworzyć obrońcę Helly ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 niklu, 30 magnezu, 5 miękkiego żelaza i jednego obrońcę Helly ver.1.

Q: Jak stworzyć obrońcę Helly ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 niklu, 40 magnezu, 10 miękkiego żelaza i jednego obrońcę Helly ver.2.

Q: Jak stworzyć obrońcę Helly ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 niklu, 50 magnezu, 15 miękkiego żelaza i jednego obrońcę Helly ver.3.

Q: Jak stworzyć obrońcę Helly ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 niklu, 60 magnezu, 20 miękkiego żelaza i 1 obrońcę Helly ver.4.

Q: Jak stworzyć obrońcę Helly ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 niklu, 70 magnezu, 25 miękkiego żelaza i 1 obrońcę Helly ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję obrońcy Helly?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 niklu, 80 magnezu, 30 miękkiego żelaza i 1 obrońcę Helly ver.6.

Q: Jak stworzyć obrońcę Blazer ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 miedzi, 30 cyrkonu, 20 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.1.

Q: Jak stworzyć obrońcę Blazer ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 miedzi, 40 cyrkonu, 40 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.1.

Q: Jak stworzyć obrońcę Blazer ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 miedzi, 50 cyrkonu, 60 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.3.

Q: Jak stworzyć obrońcę Blazer ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 miedzi, 60 cyrkonu, 80 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.4.

Q: Jak stworzyć obrońcę Blazer ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 miedzi, 70 cyrkonu, 100 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję obrońcy Blazer?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 miedzi, 80 cyrkonu, 120 stali węglowej i 1 obrońcę Blazer ver.6.

Q: Jak stworzyć okucie Fox ver.2?
A: Połącz w fabryce 30 części żelaza, 30 wolframu, 30 srebra, 5 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.1.

Q: Jak stworzyć okucie Fox ver.3?
A: Połącz w fabryce 30 części chromu, 40 wolframu, 40 srebra, 10 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.2.

Q: Jak stworzyć okucie Fox ver.4?
A: Połącz w fabryce 30 części aluminium, 50 wolframu, 50 srebra, 15 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.3.

Q: Jak stworzyć okucie Fox ver.5?
A: Połącz w fabryce 60 części żelaza, 60 wolframu, 60 srebra, 20 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.4.

Q: Jak stworzyć okucie Fox ver.6?
A: Połącz w fabryce 60 części chromu, 70 wolframu, 70 srebra, 25 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.5.

Q: Jak stworzyć końcową wersję okucia Fox?
A: Połącz w fabryce 60 części aluminium, 80 wolframu, 80 srebra, 30 lśniącego tytanu i 1 okucie Fox ver.6.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-A?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 5 rafinowanych edcanium.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-A?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 5 części rafinowanego węgliku krzemu.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-A?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 5 części rafinowanej stali akrylowej.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-B?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 1 część rafinowanego edcanium.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-B?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 1 część węglika krzemu.

Q. Jak stworzyć kit do reperacji typu-B?
A: Połącz w fabryce 8 katalizatorów i 1 część stali akrylowej.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-C?
A: Połącz w fabryce 5 katalizatorów i 1 część edcanium.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-C?
A: Połącz w fabryce 5 katalizatorów i 1 część węglika krzemu.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji typu-C?
A: Połącz w fabryce 5 katalizatorów i 1 część stali acrylowej.

Q: Jak stworzyć kit osłony typu-A?
A: Połącz w fabryce 5 zbiorników energii, 1 baterię osłony i 1 tablicę generatora.

Q: Jak stworzyć kit osłony typu-B?
A: Połącz w fabryce 20 paczek energii i 5 chipów.

Q: Jak stworzyć kit osłony typu-C?
A: Połącz w fabryce 20 paczek energii.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-A?
A: Połącz w fabryce 5 DNA mutantów i 10 miodów.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-A?
A: Połącz w fabryce 5 DNA mutantów i 10 jaj.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-A?
A: Połącz w fabryce 2 DNA mutantów, 7 miodów i 1 sprzęt do stabilizacji fal mózgowych.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-A?
A: Połącz w fabryce 2 DNA mutantów, 7 jaj i 1 sprzęt do stabilizacji fal mózgowych.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-B?
A: Połącz w fabryce 3 jądra DNA, 3 miody i 1 nasiono.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-B?
A: Połącz w fabryce 3 jądra DNA, 3 jaja i 1 nasiono.

Q: Jak stworzyć kit do reperacji SP typu-C?
A: Połącz w fabryce 20 DNA i 1 nasiono.

Q: Co to są "rostki"?
A: "Rostki" są przedrostki i przyrostki.

Q: Co to są zmienne okolice?
A: Zmienne okolice to specjalne okolice, które dostępne są tylko dla tego narodu, który jako ostatni zniszczył okręt macierzysty przeciwnika. Dwa narody nie mogą mieć równocześnie dostępu do tej samej zmiennej okolicy.

Q: Co to są okręty macierzyste?
A: Okręty macierzyste to okręty flagowe każdego narodu. Okręt macierzysty A.N.I. nazywa sią "Horus" a B.C.U. "Anubis".

Q: [tylko dla prezydentów] Jak wysłać wiadomość do całego narodu?
A: Wpisz *twoja wiadomość

Q: [tylko dla prezydentów] Jak można się porozumiewać z innymi prezydentami?
A: Napisz do nich wiadomość prywatną, tak jak to robisz ze wszystkimi innymi graczami twojego narodu.

Q: [tylko dla prezydentów] Jak mogę zostawić wiadomość na tablicy świetlnej?
A: Rozkaz do tego brzmi /noticeboard [minuty] [wiadomość]. Przykład: /noticeboard 60 Raid o17:00 (Ta wiadomość pojawi się na tablicy świetlnej przez jedną godzinę)

Q: Czy jest bonus za zabicie prezydenta?
A: Chwilowo nie.

Q: Dlaczego nie mogę znaleźć potworów, żeby je zabić i zakończyć moją misję?
A: Możliwe, że nie ma cię na mapie misji. Aby sią upewnić, że jesteś na właściwej mapie wróć do miasta i użyj guzika "Idź do mapy misji".

Q: Misja jest zbyt trudna!
A: Poproś kogoś o pomoc.

Q: Mam misję, w której powinienem dostać przedmiot od potwora. Zastrzeliłem już wiele z nich, ale nie dostałem przedmiotu.
A: Spróbuj dalej. Niektóre misje mają niewielkie szanse na drop albo po prostu nie miałeś dotąd szczęścia.

Q: Dlaczego nie mogę handlować z niektórymi graczami?
A: Możesz handlować tylko z graczami, których konto ustawione jest na ten sam naród, co twoje. To znaczy, że jako niezdecydowany nie możesz handlować z graczami z A.N.I. i z B.C.U. To samo dotyczy handlu między graczami A.N.I. i B.C.U.

Q: Dlaczego imiona niektórych graczy są zielone?
A: Gracze z zielonymi imionami to prezydenci. Oni NIE należą do drużyny. Nie mogą ci także pomóc w problemach z grą. Ich zadaniem jest prowadzić naród w walce i pertraktować z innymi prezydentami w sprawie umowy.

Q: Od kiedy mogę zabijać wrogich graczy?
A: Jeśli należysz do B.C.U. to możesz latać prawie wszędzie, jeśli tylko zakończysz 20 poziom misji "Brawurowa odwaga". W przypadku A.N.I. możesz to samo po zakończeniu poziomu 22 misji "plan zniszczenia rock". Jeśli wrodzy gracze wtargną na twoje terytorium możesz ich także zastrzelić, zanim spełnisz wymagania dotyczące tego poziomu. Ale uważaj, ci gracze mogą być znacznie silniejsi niż ty.

Q: Jak mogę kupić przedmioty ze sklepu?
A: Musisz naładować swoje konto kredytowe na naszej website, żeby kupić te przedmioty. Możliwe, że będą miały miejsce imprezy, podczas których będzie można dostać kredyt jako nagrodę.

Q: Jak można stworzyć sklep?
A: Po pierwsze musisz osiągnąć poziom 12. Następnie musisz kupić w sklepie z umiejętnościami umiejętność sklepu-sprzedaży i sklepu-kupna. Obydwie kosztują tylko 10 SPI. Potem możesz korzystać z umiejętności w mieście. Zwróć uwagę, że potem żadna misja nie może być aktywna.

Q: Jak funkcjonuje sklep-sprzedaży?
A: Aktywuj po prostu umiejętność (musisz być gdzieś w mieście) a następnie przeciągnij swoje przedmioty do okna sprzedaży. Ustal cenę i liczbę (jeśli to możliwe) i kliknij na "gotowe". Powtórz tę operację w przypadku wszystkich swoich przedmiotów. Na koniec ustal nazwę swojego sklepu i kliknij na "start". Jeśli klikniesz na "stop" sklep zostanie zamknięty.

Q: Jak funkcjonuje sklep sprzedaży?
A. Aktywuj po prostu umiejętność, kiedy jesteś w mieście. Następnie możesz szukać przedmiotu poprzez bank danych i startować z ofertami kupna. Zgłoś cenę, jeśli konieczne także ilość, i kliknij na "set". Powtórz tę operację w przypadku wszystkich pożądanych przedmiotów. Na koniec wyszukaj jakąś nazwę dla sklepu i kliknij na "start". Aby zamknąć sklep wybierz "stop". Proszę zwrócić uwagę, że wybrane rodzaje broni będą sprzedawane tylko w "czystej" postaci. To znaczy, że poprzez sklep nie możesz kupić żadnej zaczarowanej broni ani z przed/przyrostkami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lordaeronguild.pun.pl www.rebelde.pun.pl www.g7x8s1.pun.pl www.makoma.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl